O firmie

InterNOVA M.M. Cywiński Spółka jawna jest autoryzowanym dystrybutorem produktów różnych firm, jak również wyłącznym importerem na terenie Polski produktów francuskiej firmy GALIC, specjalizującej się w produkcji młynków do soli i pieprzu. Prowadzimy sprzedaż hurtową, detaliczną, zaopatrujemy sieci gastronomiczne w produkty najwyższej jakości. Wielu naszych klientów może zaświadczyć o naszej rzetelności, uczciwości i profesjonalizmie przeprowadzonych transakcji. Od 1997r., czyli początku istnienia firmy, naszym głównym celem jest człowiek i jego zadowolenie. Zapraszamy do naszych salonów firmowych znajdujących się w Katowicach, Bytomiu i Czeladzi, stanowiących doskonałą sieć dystrybucyjną, która w połączeniu z profesjonalizmem personelu gwarantuje pełne zadowolenie dla obydwu stron - Państwa i nas.

Filozofia firmy BergHOFF

BergHOFF Worldwide uważa się za wiodącego, międzynarodowego, kompetentnego dostawcę produktów i usług koncentrujacych się na przyborach stołowych i kuchennych w sektorze zarówno indywidualnym jak i komercyjnym.
Jestesmy zdecydowani wyznaczać najwyższe standardy. Uważamy, że sukces na rynku, efektywność ekonomiczna i rentowność to niezbędne czynniki dla wywiązywania się z naszej odpowiedzialności i naszych zobowiązań wobec klientów, pracowników, środowiska i publiczności w ogóle.
Pomimo tego, że nasza spółka się rozrasta, nasze motto nadal brzmi:

"Wytwarzanie produktów najwyższej jakości za daną cenę ... prowadzi do najlepszych relacji z klientami"

BergHOFF Worldwide wyraża te myśli dzisiaj wprowadzając oryginalną, ekskluzywną kolekcję. Materiał i wzornictwo jednoczone są w fascynujących kombinacjach, by nadać Waszemu domowi i stołowi elegancki i personalizowany wygląd. Każdy produkt posiada etykietę Berghoff Worldwide, nasz symbol jakości i wzornictwa. Gotowanie nie tylko jest łatwiejsze z przyborami BergHOFF Worldwide, ale także daje oszczędność energii, czasu i wysiłku. Zawsze stawiając klienta na pierwszym miejscu, zapewniamy właściwe narzędzia, aby umożliwić Wam przygotowywanie posiłków dla zdrowego i szczęśliwszego życia. Korzystając z przyborów BergHOFF Worldwide, doświadczycie całkiem nowego uczucia gotowania bez wody i tłuszczów i odkryjecie, że zdrowe gotowanie jest zarówno smaczne jak i przyjemne.